Offerte aanvragen
Nederland
LM46000PWPEVM
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    LM46000PWPEVM
  • Beschrijving
    EVAL MODULE FOR LM46000
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Niet van toepassing / Niet van toepassing
  • ECAD -model
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Voltage - Input
    3.5 V ~ 60 V
  • Gebruikt IC / Part
    LM46000
  • geleverd Inhoud
    Board(s)
  • Serie
    SIMPLE SWITCHER®
  • regulator Topologie
    Buck
  • Uitgangen en Type
    1, Non-Isolated
  • Andere namen
    LM46000PWPEVM-ND
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Belangrijkste doel
    DC/DC, Step Down
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Not applicable / Not applicable
  • Frequentie - Schakelen
    500kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    LM46000 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Current - Output
    500mA