Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsreferentie > LM4040DIM3X-10
Offerte aanvragen
Nederland
LM4040DIM3X-10
  • Onderdeel nummer
    LM4040DIM3X-10
  • Beschrijving
    IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • ECAD -model
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    10V
  • Voltage - Input
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    150ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23-3
  • Serie
  • Reference Type
    Shunt
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Output Type
    Fixed
  • Andere namen
    *LM4040DIM3X-10
    LM4040DIM3X-10CT
    LM4040DIM3X-10CT-ND
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Geluid - 10Hz tot 10kHz
    180µVrms
  • Ruis - 0,1Hz tot 10Hz
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
  • Current - Supply
  • Current - Output
    15mA