Offerte aanvragen
Nederland
ADS1118QDGSRQ1
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ADS1118QDGSRQ1
  • ECAD -model
  • Voltage - Supply, Digital
    2 V ~ 5.5 V
  • Voltage - Supply, Analog
    2 V ~ 5.5 V
  • Leverancier Device Pakket
    10-VSSOP
  • Serie
  • Sampling Rate (Per Second)
    860
  • Reference Type
    Internal
  • Verhouding - S / H: ADC
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C