Huis > producten > filters > Ferrietschijven en Platen > MP1496-0B0
Offerte aanvragen
Nederland
MP1496-0B0
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1575+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MP1496-0B0
  • Beschrijving
    FERRITE PLATE 38MMX38MMX2MM
  • ECAD -model
  • Size / Dimension
    1.496" L x 1.496" W (38.00mm x 38.00mm)
  • Serie
    MP
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    Not Applicable
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.079" (2.00mm)