Huis > producten > Connectoren, interconnects > Circulaire connectoren > FFG.0B.304.CLAD56
Offerte aanvragen
Nederland
FFG.0B.304.CLAD56
  • Onderdeel nummer
    FFG.0B.304.CLAD56
  • Beschrijving
    CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
  • ECAD -model
  • Nominale spanning
  • Beëindiging
    Solder Cup
  • afscherming
    Shielded
  • Shell Size, MIL
  • Shell Size - Insert
    304
  • Shell Materiaal
    Brass
  • Shell Afwerking
    Chrome
  • Serie
    0B
  • Packaging
    Bulk
  • oriëntering
    G
  • Temperatuur
    -55°C ~ 250°C
  • Aantal posities
    4
  • montage Type
    Free Hanging (In-Line)
  • montage Feature
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiaal Ontvlambaarheidsklasse
    UL94 V-0
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Plaats het materiaal in
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Kenmerken
    Backshell
  • bevestegingswijze
    Push-Pull
  • gedetailleerde beschrijving
    4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Huidige score
    7A
  • Contact Material
    Brass
  • Contact Voltooi Dikte - Paring
    39.4µin (1.00µm)
  • Contact Afronden - Paring
    Gold
  • connector Type
    Plug, Male Pins
  • Kleur
    Silver
  • Cable Opening
    0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)