Offerte aanvragen
Nederland
UMH10NTN
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    UMH10NTN
  • ECAD -model
  • Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max)
    50V
  • Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic
    300mV @ 250µA, 5mA
  • transistor Type
    2 NPN - Pre-Biased (Dual)
  • Leverancier Device Pakket
    UMT6
  • Serie
  • Weerstand - emitterbasis (R2)
    47 kOhms
  • Weerstand - basis (R1)
    2.2 kOhms
  • Vermogen - Max
    150mW
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    6-TSSOP, SC-88, SOT-363
  • Andere namen
    UMH10NTNCT
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frequentie - Transition
    250MHz
  • gedetailleerde beschrijving
    Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 250MHz 150mW Surface Mount UMT6
  • DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    80 @ 10mA, 5V
  • Current - Collector Cutoff (Max)
    500nA
  • Current - Collector (Ic) (Max)
    100mA
  • Base Part Number
    *MH10
XP0431100L
XP0431100L
Beschrijving: TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI6
fabrikanten: Panasonic
DMC564030R
DMC564030R
Beschrijving: TRANS PREBIAS DUAL NPN SMINI6
fabrikanten: Panasonic
UMH6NTR
UMH6NTR
Beschrijving: TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W UMT6
fabrikanten: LAPIS Semiconductor
UMH3NFHATN
UMH3NFHATN
Beschrijving: NPN+NPN DIGITAL TRANSISTOR(WITH
UMH2N-TP
UMH2N-TP
Beschrijving: TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W SOT363
fabrikanten: Micro Commercial Components (MCC)
UMH1NTN
UMH1NTN
NSBA144EDXV6T5
NSBA144EDXV6T5
Beschrijving: TRANS 2PNP PREBIAS 0.5W SOT563
fabrikanten: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
UMH2NTN
UMH2NTN
UMH3NTN
UMH3NTN
Beschrijving:
UMH9NTN
UMH9NTN
fabrikanten: ROHM
UMH5NTR
UMH5NTR
UMH7NTR
UMH7NTR