Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > RBR1MM30ATR
Offerte aanvragen
Nederland
3496720RBR1MM30ATR-afbeeldingLAPIS Semiconductor
RBR1MM30ATR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RBR1MM30ATR
  • Beschrijving
    DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    480mV @ 1A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    30V
  • Leverancier Device Pakket
    PMDU
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SOD-123F
  • Andere namen
    RBR1MM30ACT
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    150°C (Max)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • diode Type
    Schottky
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Schottky 30V 1A Surface Mount PMDU
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    50µA @ 30V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
    1A
  • Capaciteit @ Vr, F
RBR20-15
RBR20-15
Beschrijving: RESISTOR MOD 90.9 OHM 1/4W 1%
fabrikanten: Souriau Connection Technology
RBR20-2
RBR20-2
Beschrijving: RESISTOR MODULE 4300 OHM