Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > RB168MM-40TR
Offerte aanvragen
Nederland
4867763RB168MM-40TR-afbeeldingLAPIS Semiconductor
RB168MM-40TR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RB168MM-40TR
  • Beschrijving
    DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    650mV @ 1A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    40V
  • Leverancier Device Pakket
    PMDU
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SOD-123F
  • Andere namen
    RB168MM-40CT
    RB168MM-40TRCT
    RB168MM-40TRCT-ND
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    150°C (Max)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • diode Type
    Schottky
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDU
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    550nA @ 40V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
    1A