Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > BU33TA2WHFV-TR
Offerte aanvragen
Nederland
2024395BU33TA2WHFV-TR-afbeeldingLAPIS Semiconductor
BU33TA2WHFV-TR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    BU33TA2WHFV-TR
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.6V @ 200mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    3.3V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Leverancier Device Pakket
    HVSOF5
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SOT-665
  • PSRR
    65dB (1kHz)
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Andere namen
    BU33TA2WHFV-TR-ND
    BU33TA2WHFVTR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA HVSOF5
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    95µA
  • Current - Output
    200mA