Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > BU18SD5WG-TL
Offerte aanvragen
Nederland
4816829BU18SD5WG-TL-afbeeldingRohm Semiconductor
BU18SD5WG-TL
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    BU18SD5WG-TL
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.29V @ 100mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    1.8V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    6V
  • Leverancier Device Pakket
    5-SSOP
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    68dB (1kHz)
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Andere namen
    BU18SD5WG-TLCT
  • Temperatuur
    -40°C ~ 105°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    40 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 5-SSOP
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    80µA
  • Current - Output
    500mA