Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y1K20182FCT
Offerte aanvragen
Nederland
17814412220Y1K20182FCT-afbeeldingKnowles Syfer
2220Y1K20182FCT
  • Onderdeel nummer
    2220Y1K20182FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 1800PF 1.2KV C0G 2220
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    1200V (1.2kV)
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1800pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Capaciteit
    1800pF