Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y0500333FCT
Offerte aanvragen
Nederland
64810652220Y0500333FCT-afbeeldingKnowles Syfer
2220Y0500333FCT
  • Onderdeel nummer
    2220Y0500333FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 2220
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    50V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    0.033µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Capaciteit
    0.033µF