Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y0500152FFT
Offerte aanvragen
Nederland
54881502220Y0500152FFT-afbeeldingKnowles Syfer
2220Y0500152FFT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    2220Y0500152FFT
  • Beschrijving
    CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 2220
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    50V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2220 (5750 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination, High Temperature
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1500pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
  • Capaciteit
    1500pF