Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J2K00120FCT
Offerte aanvragen
Nederland
58511852220J2K00120FCT-afbeeldingKnowles Syfer
2220J2K00120FCT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    2220J2K00120FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 12PF 2KV C0G/NP0 2220
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    2000V (2kV)
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Serie
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2220 (5750 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    12pF ±1% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Capaciteit
    12pF