Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1825Y1000563FCT
Offerte aanvragen
Nederland
8735171825Y1000563FCT-afbeeldingKnowles Syfer
1825Y1000563FCT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1825Y1000563FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 0.056UF 100V C0G 1825
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    100V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1825 (4564 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    0.056µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
  • Capaciteit
    0.056µF