Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y0500122KCT
Offerte aanvragen
Nederland
5977411812Y0500122KCT-afbeeldingKnowles Syfer
1812Y0500122KCT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1812Y0500122KCT
  • Beschrijving
    CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 1812
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    50V
  • Tolerantie
    ±10%
  • Dikte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1812 (4532 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • Capaciteit
    1200pF