Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J2500273MDR
Offerte aanvragen
Nederland
33158041812J2500273MDR-afbeeldingKnowles Syfer
1812J2500273MDR
Op voorraad
4000+
  • Onderdeel nummer
    1812J2500273MDR
  • Beschrijving
    CAP CER 0.027UF 250V X7R 1812
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    250V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Dikte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    X7R
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Kenmerken
    High Temperature
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    0.027µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
  • Capaciteit
    0.027µF