Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J1000103FFT
Offerte aanvragen
Nederland
15420511812J1000103FFT-afbeeldingKnowles Syfer
1812J1000103FFT
Op voorraad
1000+
  • Onderdeel nummer
    1812J1000103FFT
  • Beschrijving
    CAP CER 10000PF 100V C0G 1812
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    100V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Kenmerken
    High Temperature
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    10000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • Capaciteit
    10000pF