Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y1K06P80DCT
Offerte aanvragen
Nederland
54118971808Y1K06P80DCT-afbeeldingKnowles Syfer
1808Y1K06P80DCT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1808Y1K06P80DCT
  • Beschrijving
    CAP CER 6.8PF 1KV C0G/NP0 1808
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    1000V (1kV)
  • Tolerantie
    ±0.5pF
  • Dikte (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1808 (4520 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    6.8pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Capaciteit
    6.8pF