Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J1K20180JCT
Offerte aanvragen
Nederland
30722941808J1K20180JCT-afbeeldingKnowles Syfer
1808J1K20180JCT
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    1808J1K20180JCT
  • Beschrijving
    CAP CER 18PF 1.2KV C0G/NP0 1808
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    1200V (1.2kV)
  • Tolerantie
    ±5%
  • Dikte (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • gedetailleerde beschrijving
    18pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Capaciteit
    18pF