Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1808J1K00100FCT
Offerte aanvragen
Nederland
66709011808J1K00100FCT-afbeeldingKnowles Syfer
1808J1K00100FCT
Op voorraad
3000+
  • Onderdeel nummer
    1808J1K00100FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1808
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    1000V (1kV)
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • gedetailleerde beschrijving
    10pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Capaciteit
    10pF