Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1210Y1K20561FCR
Offerte aanvragen
Nederland
12531341210Y1K20561FCR-afbeeldingKnowles Syfer
1210Y1K20561FCR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
16000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1210Y1K20561FCR
  • Beschrijving
    CAP CER 560PF 1.2KV C0G/NP0 1210
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    1200V (1.2kV)
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    560pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • Capaciteit
    560pF