Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1210J0160223MXT
Offerte aanvragen
Nederland
708430
1210J0160223MXT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
4000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1210J0160223MXT
  • Beschrijving
    CAP CER 1210
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
  • Spanning - Nominale
    16V
  • Tolerantie
    0.022µF
  • Dikte (Max)
    X7R (2R1)
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
  • RoHS Status
    Tape & Reel (TR)
  • ratings
    AEC-Q200
  • Polarisatie
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Fabrikant Onderdeelnummer
    1210J0160223MXT
  • lead Style
    0.079" (2.00mm)
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Failure Rate
  • Uitgebreide beschrijving
    0.022µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    ±20%