Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y6300471FCT
Offerte aanvragen
Nederland
67147901206Y6300471FCT-afbeeldingKnowles Syfer
1206Y6300471FCT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1206Y6300471FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 470PF 630V C0G/NP0 1206
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    630V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    470pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • Capaciteit
    470pF