Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1206Y2000103KXR
Offerte aanvragen
Nederland
1206Y2000103KXR
Op voorraad
20000+
  • Onderdeel nummer
    1206Y2000103KXR
  • Beschrijving
    CAP CER 1206
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
  • Spanning - Nominale
    200V
  • Tolerantie
    10000pF
  • Dikte (Max)
    X7R (2R1)
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • RoHS Status
    Tape & Reel (TR)
  • ratings
    AEC-Q200
  • Polarisatie
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
    8 Weeks
  • Fabrikant Onderdeelnummer
    1206Y2000103KXR
  • lead Style
    0.063" (1.60mm)
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Failure Rate
  • Uitgebreide beschrijving
    10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    ±10%