Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1111Y2K01P40CQT
Offerte aanvragen
Nederland
38166321111Y2K01P40CQT-afbeeldingKnowles Syfer
1111Y2K01P40CQT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
2000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1111Y2K01P40CQT
  • Beschrijving
    CAP CER 1.4PF 2000V C0G/NP0 1111
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    2000V (2kV)
  • Tolerantie
    ±0.25pF
  • Dikte (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1111 (2828 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1.4pF ±0.25pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • Capaciteit
    1.4pF