Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y0250821FCT
Offerte aanvragen
Nederland
67174200805Y0250821FCT-afbeeldingKnowles Syfer
0805Y0250821FCT
Op voorraad
6000+
  • Onderdeel nummer
    0805Y0250821FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0805
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    25V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    820pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • Capaciteit
    820pF