Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J6308P20BCR
Offerte aanvragen
Nederland
52487000805J6308P20BCR-afbeeldingKnowles Syfer
0805J6308P20BCR
Op voorraad
24000+
  • Onderdeel nummer
    0805J6308P20BCR
  • Beschrijving
    CAP CER 8.2PF 630V C0G/NP0 0805
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    630V
  • Tolerantie
    ±0.1pF
  • Dikte (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • gedetailleerde beschrijving
    8.2pF ±0.1pF 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • Capaciteit
    8.2pF