Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0632P20BFT
Offerte aanvragen
Nederland
49829800805J0632P20BFT-afbeeldingKnowles Syfer
0805J0632P20BFT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
6000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0805J0632P20BFT
  • Beschrijving
    CAP CER 2.2PF 63V C0G/NP0 0805
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    63V
  • Tolerantie
    ±0.1pF
  • Dikte (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    High Temperature
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    2.2pF ±0.1pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • Capaciteit
    2.2pF