Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2000120FCT
Offerte aanvragen
Nederland
47956820603J2000120FCT-afbeeldingKnowles Syfer
0603J2000120FCT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
8000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0603J2000120FCT
  • Beschrijving
    CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0603
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    200V
  • Tolerantie
    ±1%
  • Dikte (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    12pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • Capaciteit
    12pF