Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 0505Y0632P70CQT
Offerte aanvragen
Nederland
13687130505Y0632P70CQT-afbeeldingKnowles Syfer
0505Y0632P70CQT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0505Y0632P70CQT
  • Beschrijving
    CAP CER 2.7PF 63V C0G/NP0 0505
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    63V
  • Tolerantie
    ±0.25pF
  • Dikte (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0 (1B)
  • Size / Dimension
    0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0505 (1313 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    2.7pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
  • Capaciteit
    2.7pF