Huis > producten > Optoelectronics > LED Indicatie - Discreet > APA2107SECK
Offerte aanvragen
Nederland
2824252APA2107SECK-afbeeldingKingbright
APA2107SECK
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
2000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    APA2107SECK
  • Beschrijving
    LED ORANGE CLEAR SMD R/A
  • ECAD -model
  • Golflengte - Peak
    610nm
  • Golflengte - Dominant
    601nm
  • Spanning - Vooruit (Vf) (Typ)
    2.1V
  • Kijk hoek
    120°
  • Leverancier Device Pakket
  • Size / Dimension
    2.10mm L x 1.00mm W
  • Serie
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2-SMD, No Lead
  • Andere namen
  • montage Type
    Surface Mount, Right Angle
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • millicandela Rating
    250mcd
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Transparantie van de lens
    Clear
  • Lens Style / Maat
    Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
  • lens kleur
    Colorless
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte (Max)
    0.70mm
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead
  • Current - Test
    20mA