Huis > producten > Condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > T520X477M006ATE035
Offerte aanvragen
Nederland
5772228T520X477M006ATE035-afbeeldingKEMET
T520X477M006ATE035
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    T520X477M006ATE035
  • Beschrijving
    CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    6.3V
  • Type
    Molded
  • Tolerantie
    ±20%
  • Size / Dimension
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Serie
    KO-CAP® T520
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2917 (7343 Metric)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -55°C ~ 105°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    50 Weeks
  • Fabrikant Size Code
    X
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.169" (4.30mm)
  • Kenmerken
    General Purpose
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    35 mOhm @ 100kHz
  • gedetailleerde beschrijving
    470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 35 mOhm @ 100kHz
  • Capaciteit
    470µF