Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > C321C183G2G5TA
Offerte aanvragen
Nederland
6641504C321C183G2G5TA-afbeeldingKEMET
C321C183G2G5TA
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    C321C183G2G5TA
  • Beschrijving
    CAP CER 0.018UF 200V C0G/NP0 RAD
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    200V
  • Tolerantie
    ±2%
  • Dikte (Max)
  • temperatuurcoëfficiënt
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Serie
    Goldmax, 300
  • ratings
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • lead Style
    Formed Leads - Kinked
  • Afstand tussen de draden
    0.250" (6.35mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.260" (6.60mm)
  • Kenmerken
    Low ESL
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    0.018µF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Capaciteit
    0.018µF