Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > ISL80101IR25Z
Offerte aanvragen
Nederland
3839899ISL80101IR25Z-afbeeldingIntersil
ISL80101IR25Z
  • Onderdeel nummer
    ISL80101IR25Z
  • Beschrijving
    IC REG LINEAR 2.5V 1A 10DFN
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.212V @ 1A
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    2.5V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    6V
  • Leverancier Device Pakket
    10-DFN (3x3)
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    10-VFDFN Exposed Pad
  • PSRR
    65dB ~ 58dB (120Hz ~ 1kHz)
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 10-DFN (3x3)
  • Current - Supply (Max)
    7mA
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    5mA
  • Current - Output
    1A