Offerte aanvragen
Nederland
4784095IRFS33N15DPBF-afbeeldingInternational Rectifier (Infineon Technologies)
IRFS33N15DPBF
  • Onderdeel nummer
    IRFS33N15DPBF
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 150V 33A D2PAK
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    5.5V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    D2PAK
  • Serie
    HEXFET®
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    56 mOhm @ 20A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    3.8W (Ta), 170W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Andere namen
    *IRFS33N15DPBF
    SP001571762
  • Temperatuur
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    2020pF @ 25V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    90nC @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    150V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 150V 33A (Tc) 3.8W (Ta), 170W (Tc) Surface Mount D2PAK
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    33A (Tc)