Huis > producten > Condensatoren > Film condensatoren > MPX823K305E
Offerte aanvragen
Nederland
6565218MPX823K305E-afbeeldingIllinois Capacitor
MPX823K305E
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
7000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MPX823K305E
  • Beschrijving
    CAP FILM 0.082UF 10% 305VAC RAD
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
  • Nominale spanning - AC
    305V
  • Tolerantie
    ±10%
  • Beëindiging
    PC Pins
  • Size / Dimension
    0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
  • Serie
    MPX
  • ratings
    X2
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial
  • Temperatuur
    -40°C ~ 110°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    26 Weeks
  • Afstand tussen de draden
    0.591" (15.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Kenmerken
  • diëlektrische materiaal
    Polypropylene (PP), Metallized
  • gedetailleerde beschrijving
    0.082µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Capaciteit
    0.082µF