Offerte aanvragen
Nederland
1476205IXTH02N250-afbeeldingIXYS Corporation
IXTH02N250
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    IXTH02N250
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    4.5V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    TO-247 (IXTH)
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    450 Ohm @ 50mA, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    83W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    TO-247-3
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    24 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    116pF @ 25V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    7.4nC @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    2500V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 2500V 200mA (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    200mA (Tc)