Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > Geheugen > 70T3519S133BFI
Offerte aanvragen
Nederland
692472970T3519S133BFI-afbeeldingIDT (Integrated Device Technology)
70T3519S133BFI
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
14+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    70T3519S133BFI
  • Beschrijving
    IC SRAM 9M PARALLEL 208CABGA
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Schrijf cyclus tijd - woord, pagina
  • Voltage - Levering
    2.4 V ~ 2.6 V
  • Technologie
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Leverancier Device Pakket
    208-CABGA (15x15)
  • Serie
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    208-LFBGA
  • Andere namen
    IDT70T3519S133BFI
    IDT70T3519S133BFI-ND
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • geheugen
    Volatile
  • Geheugen grootte
    9Mb (256K x 36)
  • Geheugeninterface
    Parallel
  • Geheugenformaat
    SRAM
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-CABGA (15x15)
  • Klokfrequentie
    133MHz