Offerte aanvragen
Nederland
2301758G125-MV22005L2P-afbeeldingHarwin
G125-MV22005L2P
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    G125-MV22005L2P
  • Beschrijving
    1.25MM M VERT 4.5MM 2X10 POS
  • ECAD -model
  • Nominale spanning
  • Beëindiging
    Solder
  • Stijl
    Board to Board or Cable
  • Shrouding
    Shrouded - 4 Wall
  • Serie
    Gecko
  • Rijafstand - Paring
    0.049" (1.25mm)
  • Pitch - Paring
    0.049" (1.25mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Totale contactlengte
  • Andere namen
    G125-MV22005L2P-ND
  • Temperatuur
    -65°C ~ 150°C
  • Aantal rijen
    2
  • Aantal posities Loaded
    All
  • Aantal posities
    20
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiaal Ontvlambaarheidsklasse
    UL94 V-0
  • Gekoppelde Stacking Heights
    7.25mm, 7.35mm, 7.7mm
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    7 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Differentiële datatransmissie
    Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
  • Isolatiehoogte
    0.193" (4.90mm)
  • Isolatie Kleur
    Green
  • Ingress Protection
  • Kenmerken
    Board Lock, Pick and Place
  • bevestegingswijze
    Latch Lock
  • gedetailleerde beschrijving
    Connector Header Through Hole 20 position 0.049" (1.25mm)
  • Huidige score
    2A per Contact
  • contact type
    Male Pin
  • Contact Vorm
    Circular
  • Contact Material
    Phosphor Bronze
  • Contact Lengte - Post
    0.177" (4.50mm)