Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V250LA20AP
Offerte aanvragen
Nederland
3613402V250LA20AP-afbeeldingHamlin / Littelfuse
V250LA20AP
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V250LA20AP
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    390V
  • Varistor Voltage (Min)
    351V
  • Varistor Voltage (Max)
    429V
  • Serie
    LA
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Disc 14mm
  • Andere namen
    F3020
    V250LA20AP-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    330V
  • Maximale AC Volt
    250V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    72J
  • gedetailleerde beschrijving
    390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Huidige - Surge
    4.5kA
  • Capacitieve @ Frequentie
    500pF @ 1MHz