Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > SMOV25S461NP
Offerte aanvragen
Nederland
1824417SMOV25S461NP-afbeeldingHamlin / Littelfuse
SMOV25S461NP
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
160+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SMOV25S461NP
  • Beschrijving
    VARISTOR 750V 20KA ENCASED
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    750V
  • Varistor Voltage (Min)
    675V
  • Varistor Voltage (Max)
    825V
  • Serie
    SMOV25S
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Box, 5 lead
  • Andere namen
    F5848
  • Temperatuur
    -45°C ~ 75°C (TA)
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maximale DC Volts
    615V
  • Maximale AC Volt
    460V
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
    Thermally Protected
  • Energie
    490J
  • gedetailleerde beschrijving
    750V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
  • Huidige - Surge
    20kA
  • Capacitieve @ Frequentie
    750pF @ 1MHz