Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM36-02HTG
Offerte aanvragen
Nederland
727585
SM36-02HTG
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SM36-02HTG
  • ECAD -model
  • Spanning - Reverse Standoff (type)
    36V (Max)
  • Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
    52V
  • Spanning - Onderbreking (Min)
  • Unidirectionele kanalen
    2
  • Type
    Zener
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23-3
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101, SM, SPA®
  • Power Line Protection
    No
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Andere namen
    F6350TR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    11 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    4A (8/20µs)
  • Capacitieve @ Frequentie
    50pF @ 1MHz