Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > RXEF185K
Offerte aanvragen
Nederland
6383377RXEF185K-afbeeldingHamlin / Littelfuse
RXEF185K
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RXEF185K
  • Beschrijving
    PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    72V
  • Type
    Polymeric
  • Time to Trip
    12.6s
  • Dikte (Max)
  • Size / Dimension
    0.660" Dia x 0.118" T (16.76mm x 3.00mm)
  • Serie
    PolySwitch®, RXEF
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    190 mOhms
  • Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min)
    80 mOhms
  • ratings
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Disc
  • Andere namen
    RF2705-000
    RXEF185KHF
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    Not Applicable
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Afstand tussen de draden
    0.199" (5.05mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.906" (23.00mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Current - Trip (It)
    3.7A
  • Current - Max
    40A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    1.85A