Huis > producten > Circuit Protection > PTC Herstelbare zekeringen > RUEF300U
Offerte aanvragen
Nederland
1590167RUEF300U-afbeeldingHamlin / Littelfuse
RUEF300U
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RUEF300U
  • Beschrijving
    PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
  • ECAD -model
  • Voltage - Max
    30V
  • Type
    Polymeric
  • Time to Trip
    10.8s
  • Dikte (Max)
  • Size / Dimension
    0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm)
  • Serie
    PolySwitch®, RUEF
  • Resistance - Post Trip (R1) (Max)
    80 mOhms
  • Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min)
    20 mOhms
  • ratings
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Disc
  • Andere namen
    RF0106-000
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    Not Applicable
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    10 Weeks
  • Afstand tussen de draden
    0.199" (5.05mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
  • Current - Trip (It)
    6A
  • Current - Max
    100A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    3A