Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > LSRK400.X
Offerte aanvragen
Nederland
332089
LSRK400.X
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    LSRK400.X
  • Beschrijving
    FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/300VDC
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    300V
  • Nominale spanning - AC
    600V
  • Size / Dimension
    2.843" Dia x 11.626" L (72.20mm x 295.30mm)
  • Serie
    POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK
  • Reactietijd
    Slow
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Cylindrical, Blade Terminals
  • Andere namen
    LLSRK 400
    LLSRK400
    LSRK400X
  • Temperatuur
  • montage Type
    Holder
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuse Type
    Cartridge
  • Kenmerken
  • Huidige score
    400A