Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > LA50QS7004
Offerte aanvragen
Nederland
LA50QS7004
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    LA50QS7004
  • Beschrijving
    FUSE CARTRIDGE 700A 500VAC/VDC
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    500V
  • Nominale spanning - AC
    500V
  • Size / Dimension
    2.500" Dia x 2.220" L (63.50mm x 56.40mm)
  • Serie
    POWR-GARD® LA50QS
  • Reactietijd
    Fast
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
  • Andere namen
    LA50QS700-4
  • Temperatuur
  • montage Type
    Bolt Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuse Type
    Cartridge
  • Kenmerken
  • Huidige score
    700A