Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > 1SMB17CAT3G
Offerte aanvragen
Nederland
7019981SMB17CAT3G-afbeeldingHamlin / Littelfuse
1SMB17CAT3G
  • Onderdeel nummer
    1SMB17CAT3G
  • Beschrijving
    TVS DIODE 17V 27.6V SMB
  • ECAD -model
  • Spanning - Reverse Standoff (type)
    17V
  • Spanning - Spanning (Max) @ Ipp
    27.6V
  • Spanning - Onderbreking (Min)
    18.9V
  • Type
    Zener
  • Leverancier Device Pakket
    SMB
  • Serie
  • Power Line Protection
    No
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    DO-214AA, SMB
  • Temperatuur
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    21.7A
  • Capacitieve @ Frequentie
    490pF @ 1MHz
  • Bidirectionele kanalen
    1
  • Base Part Number
    1SMB
  • toepassingen
    General Purpose
1SMB17CA TR13
1SMB17CA TR13
Beschrijving: TVS DIODE 17V 27.6V SMB