Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0RLN110.X
Offerte aanvragen
Nederland
0RLN110.X
  • Onderdeel nummer
    0RLN110.X
  • Beschrijving
    FUSE CRTRDGE 110A 250VAC CYLINDR
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
    250V
  • Size / Dimension
    1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
  • Serie
    POWR-GARD® RLN
  • Reactietijd
    Fast
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Cylindrical, Blade Terminals
  • Andere namen
    RLN110
    RLN110.X
  • Temperatuur
  • montage Type
    Holder
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuse Type
    Cartridge
  • Kenmerken
  • Huidige score
    110A