Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 0FLM.200T
Offerte aanvragen
Nederland
43413480FLM.200T-afbeeldingHamlin / Littelfuse
0FLM.200T
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
10+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0FLM.200T
  • Beschrijving
    FUSE CRTRDGE 200MA 250VAC/125VDC
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    125V
  • Nominale spanning - AC
    250V
  • Size / Dimension
    0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
  • Serie
    FLM
  • Reactietijd
    Slow
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    5AG, 10mm x 38.1mm
  • Andere namen
    FLM 2/10A
    FLM.200
    FLM.200T
  • Temperatuur
  • montage Type
    Holder
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fuse Type
    Cartridge
  • Kenmerken
  • DC Cold Resistance
    35.109 Ohms
  • Huidige score
    200mA